Image 6 Image 2 Image 3 Image 4 Image 1

Kui olete hiljuti soetanud või plaanite soetada elamiseks-suvitamiseks vanema eramu või korteri ja selle elektrisüsteemi ning juhtmestikku ei ole viimase paarikümnendi jooksul uuendatud või välja vahetatud, siis peaksite selle ohutuse mõttes kindlasti ette võtma. Meie elektrikud on läbinud vastava elektriku ning elektriohutuse kutsekoolituse. Tuleme vaatame üle ja hindame elektrisüsteemi olukorra ja vajadusel teeme uuendused ning eemaldame vead. Valesti paigaldatud, vigane või aegunud elektrisüsteem võib põjustada tõsise tulekahju ning teatud kohtades ja olukordades anda inimesele lausa eluohtliku elektrilöögi. Kaitsmaks end, oma vara ja  lähedasi, soovitame kiiremas korras kontrollida ja uuendada oma elektrisüsteem! Elektrijuhtmete vahetus. Võtame ette ka väiksemaid elektritöid nagu uue toitekaabli toomine jaotus -või liitumiskilbist, pistikute, lülitite, valgustite paigaldus, eraldi toitekaabli ja kaitseautomaadi paigaldamine kodutehnikale, nõuetekohase elektrivarustuse paigaldus niisketes ruumides jne.

Teostame kõiki elektritöid alates valgustite paigaldusest kuni siseinstalatsioonini.
Meie elektrikud oskavad suurepäraselt kõiki elektritöid ning võite olla kindlad, et saate soovitud tulemuse. Pakume nii uusehitiste
kui ka vanade, rekonstrueerimist vajavate elektripaigaldiste ehitamist. Meil töötav personal omab kõiki vajalikke tunnistusi ja lube, et ülaltooduid töid kvaliteetselt teostada.

Ehitusabi

Järelmaks

  • Kõiki meie tooteid ja teenuseid on võimalik soetada ka järelmaksuga.
  • Selleks täitke palun järelmaksutaotlus.

Kontakt